# FF0001103P40981
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF0001103P40981
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff0001103p40981
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff0001103p40981#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 1.5kW, 3.4A