# F311-9001-03
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** F311-9001-03
- **Manufacturer:** Jacob GmbH
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Bushings, Grommets
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/f311-9001-03
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/f311-9001-03#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Bushing, Grommet Type:** Grommet, Strain Relief
- **Color:** Black
- **Diameter:** 0.276" ~ 0.354" (7.00mm ~ 9.00mm)