# EP-381127-5-9
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** EP-381127-5-9
- **Manufacturer:** TE Connectivity (Raychem)
- **Category:** Labels, Signs, Barriers, Identification
- **Subcategory:** Labels, Stickers, Decals - Blank
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ep-381127-5-9
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ep-381127-5-9#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **For Use With:** Thermal Transfer Printer
- **Label Size:** 1.50" x 0.50" (38.1mm x 12.7mm)