# DWM-50-54-G-S-335
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** DWM-50-54-G-S-335
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/dwm-50-54-g-s-335
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/dwm-50-54-g-s-335#rfq
- **Length:** 0.120" (3.048mm)
- **Number of Rows:** 1
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)