# CSEH15A30-C0
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** CSEH15A30-C0
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Cable Ties - Holders and Mountings
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/cseh15a30-c0
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/cseh15a30-c0#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/28/65/1328650-298-19699-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Black
- **For Use With:** Cable Ties
- **Material:** Nylon 6.6
- **Size:** 1.57" L x 1.06" W x 1.18" H (39.9mm x 26.9mm x 30.0mm)