# CO32P6-156.250-33JDTSTK
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** CO32P6-156.250-33JDTSTK
- **Manufacturer:** Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
- **Category:** Crystals, Oscillators, Resonators
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/co32p6-156-250-33jdtstk
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/co32p6-156-250-33jdtstk#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 100mA
- **Frequency:** 156.25 MHz
- **Frequency Stability:** ±30ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.051" (1.30mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -40°C ~ 85°C
- **Output:** LVPECL
- **Size:** 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- **Type:** XO (Standard)
- **Voltage:** 3.3V