# CO2520-24.576-3.3-50-T-TR
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** CO2520-24.576-3.3-50-T-TR
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/co2520-24-576-3-3-50-t-tr
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/co2520-24-576-3-3-50-t-tr#rfq
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 2.5mA
- **Frequency:** 24.576 MHz
- **Frequency Stability:** 卤50ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.039" (1.00mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -20°C ~ 70°C
- **Output:** CMOS
- **Size:** 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- **Type:** XO (Standard)
- **Voltage:** 3.3V