# CL5032-155.520-3.3-25-X-T-TR
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** CL5032-155.520-3.3-25-X-T-TR
- **Manufacturer:** Raltron Electronics
- **Category:** Crystals, Oscillators, Resonators
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/cl5032-155-520-3-3-25-x-t-tr
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/cl5032-155-520-3-3-25-x-t-tr#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 60mA
- **Frequency:** 155.52 MHz
- **Frequency Stability:** 卤25ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.051" (1.30mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -40°C ~ 85°C
- **Output:** LVDS
- **Size:** 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- **Type:** XO (Standard)
- **Voltage:** 3.3V