# CFM2436-25
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** CFM2436-25
- **Manufacturer:** Conductive Containers, Inc.
- **Category:** Anti-Static, ESD, Clean Room Products
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/cfm2436-25
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/cfm2436-25#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** Foam
- **For Use With:** Electronic Equipment
- **Specifications:** 24" L x 36" W x 0.25" H, Conductive, Crosslinked