# BD3150N50100AHF
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** BD3150N50100AHF
- **Manufacturer:** TTM Technologies, Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/bd3150n50100ahf
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/bd3150n50100ahf#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 3.1GHz ~ 5GHz
- **Impedance:** 50 / 100Ohm