# BD3150L50100AHF
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** BD3150L50100AHF
- **Manufacturer:** TTM Technologies, Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/bd3150l50100ahf
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/bd3150l50100ahf#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/11/73/-1/1173-1185-6-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 3.1GHz ~ 5GHz
- **Impedance:** 50 / 100Ohm