# BD2425N50100AHF
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** BD2425N50100AHF
- **Manufacturer:** TTM Technologies, Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/bd2425n50100ahf
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/bd2425n50100ahf#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 2.4GHz ~ 2.5GHz
- **Impedance:** 50 / 100Ohm