# BD1722J50200AHF
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** BD1722J50200AHF
- **Manufacturer:** TTM Technologies, Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/bd1722j50200ahf
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/bd1722j50200ahf#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 1.7GHz ~ 2.2GHz
- **Impedance:** 50 / 200Ohm