# BD120170N50100AHF
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** BD120170N50100AHF
- **Manufacturer:** TTM Technologies, Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/bd120170n50100ahf
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/bd120170n50100ahf#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 12.7GHz ~ 15.4GHz
- **Impedance:** 50 / 100Ohm