# BD0810J50150AHF
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** BD0810J50150AHF
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/bd0810j50150ahf
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/bd0810j50150ahf#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 800MHz ~ 1GHz
- **Impedance:** 50 / 150Ohm