Part Number: BA9SY130A Manufacturer: APEM Inc. Category: Optoelectronics Subcategory: LEDs - Lamp Replacements Product URL: https://distyparts.com/product/ba9sy130a RFQ URL: https://distyparts.com/product/ba9sy130a#rfq Image URL: https://static.distyparts.com/disty-files/images/11/88/80/11888092-679-2918-ND.jpg Summary: BA9SY130A is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by APEM Inc. and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: BA9SY130A is a leds - lamp replacements from APEM Inc.. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Base Type: Miniature Bayonet (BA9S) Can Replace Lamps: Multiple Miniature Bayonet Lamps Color: Yellow Configuration: Single Millicandela Rating: 225mcd Size: 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm) Voltage: 130VAC Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: No Image Available: Yes Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/apem-inc Category Page: https://distyparts.com/category/optoelectronics/leds-lamp-replacements Canonical URL: https://distyparts.com/product/ba9sy130a