# B84143G220R112
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** B84143G220R112
- **Manufacturer:** TDK Electronics
- **Category:** Filters
- **Subcategory:** Power Line Filter Modules
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/b84143g220r112
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/b84143g220r112#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Applications:** General Purpose
- **Configuration:** Two Stage
- **Current:** 220 A
- **Filter Type:** Three Phase (Delta)
- **Frequency:** 50/60Hz
- **Mounting Type:** Chassis Mount
- **Operating Temperature:** -25°C ~ 100°C
- **Termination Style:** Terminal Block, Wire Leads
- **Voltage:** 520V, 300V