# B39921B3300H110
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** B39921B3300H110
- **Manufacturer:** Qualcomm
- **Category:** Filters
- **Subcategory:** SAW Filters
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/b39921b3300h110
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/b39921b3300h110#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Applications:** Digital Cable Filter
- **Frequency:** 916.5MHz
- **Height (Max):** 0.044" (1.12mm)
- **Insertion Loss:** 2.7dB
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Ratings:** AEC-Q200
- **Size:** 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)