# B39431R0920H110
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** B39431R0920H110
- **Manufacturer:** Qualcomm
- **Category:** Filters
- **Subcategory:** SAW Filters
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/b39431r0920h110
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/b39431r0920h110#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/49/5-/26/495-2620-1-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Height (Max):** 0.043" (1.10mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Size:** 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)