# B33-2000-2-7642
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** B33-2000-2-7642
- **Manufacturer:** Brady Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/b33-2000-2-7642
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/b33-2000-2-7642#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Size:** 2.00" W x 2.00" Dia (50.8mm x 50.8mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)