# B0205F50200AHF
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** B0205F50200AHF
- **Manufacturer:** TTM Technologies, Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/b0205f50200ahf
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/b0205f50200ahf#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 200MHz ~ 500MHz
- **Impedance:** 50 / 200Ohm