# AX7DAF1-712.5200T
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** AX7DAF1-712.5200T
- **Manufacturer:** Abracon LLC
- **Category:** Crystals, Oscillators, Resonators
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ax7daf1-712-5200t
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ax7daf1-712-5200t#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 70mA
- **Frequency:** 712.52 MHz
- **Frequency Stability:** 卤25ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.075" (1.90mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -40°C ~ 85°C
- **Output:** LVDS
- **Size:** 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- **Type:** XO (Standard)
- **Voltage:** 3.3V