Part Number: ANT-W63-FPC-LV200M4 Manufacturer: Linx Technologies Inc. Category: RFIF and RFID Subcategory: RF Antennas Product URL: https://distyparts.com/product/ant-w63-fpc-lv200m4 RFQ URL: https://distyparts.com/product/ant-w63-fpc-lv200m4#rfq Image URL: https://static.distyparts.com/disty-files/images/14/50/13/14501323-343-ANT-W63-FPC-LV100UF-ND.jpg Summary: ANT-W63-FPC-LV200M4 is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Linx Technologies Inc. and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: ANT-W63-FPC-LV200M4 is a rf antennas from Linx Technologies Inc.. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Antenna Type: Flat Patch Applications: 802.11b/g, Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee聜 Features: Cable - 200mm Frequency (Center: 2.45GHz, 5.522GHz, 6.537GHz Frequency Group: Wide Band Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.895GHz, 5.95GHz ~ 7.125GHz Gain: 4.8dBi, 6.3dBi, 7.4dBi Height (Max): 0.004" (0.10mm) Mounting Type: Adhesive Number of Bands: 3 Power: 2 W RF Family: 802.15.4, Bluetooth, WiFi Termination: MHF4 VSWR: 1.5, 1.6 Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: No Image Available: Yes Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/linx-technologies-inc Category Page: https://distyparts.com/category/rfif-and-rfid/rf-antennas Canonical URL: https://distyparts.com/product/ant-w63-fpc-lv200m4