# ALBCBS3075901
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ALBCBS3075901
- **Manufacturer:** Amphenol Air LB
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Cable Supports and Fasteners
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/albcbs3075901
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/albcbs3075901#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Material:** Polyamide (PA), Nylon
- **Opening Size:** 0.080" ~ 0.590" (2.03mm ~ 14.99mm)
- **Panel Hole Size:** 0.129" (3.28mm)