# AE737-882-1960-2132-2355MP1020
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** AE737-882-1960-2132-2355MP1020
- **Manufacturer:** Anatech Electronics Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** RF Multiplexers
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ae737-882-1960-2132-2355mp1020
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ae737-882-1960-2132-2355mp1020#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Bands (Low:** 729MHz ~ 746MHz / 2.35GHz ~ 2.36GHz