Part Number: ACM 4532F2NV-110T03-D Manufacturer: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. Category: Filters Subcategory: Common Mode Chokes Product URL: https://distyparts.com/product/acm-4532f2nv-110t03-d RFQ URL: https://distyparts.com/product/acm-4532f2nv-110t03-d#rfq Image URL: https://static.distyparts.com/disty-files/images/48/16/-W/4816-WCM2012F2SF-801-NDKR-ND.jpg Summary: ACM 4532F2NV-110T03-D is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: ACM 4532F2NV-110T03-D is a common mode chokes from TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Current Rating (Max): 360mA DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm Filter Type: Signal Line Height (Max): 0.118" (3.00mm) Impedance @ Frequency: 600 Ω @ 10 MHz Inductance @ Frequency: 11 µH @ 100 kHz Mounting Type: Surface Mount Number of Lines: 2 Operating Temperature: -55°C ~ 150°C Ratings: AEC-Q200 Size: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Voltage Rating: 50V Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: No Image Available: Yes Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/tai-tech-advanced-electronics-co-ltd Category Page: https://distyparts.com/category/filters/common-mode-chokes Canonical URL: https://distyparts.com/product/acm-4532f2nv-110t03-d