# A4A4XAB-200-565/000N
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** A4A4XAB-200-565/000N
- **Manufacturer:** Bansbach easylift
- **Category:** Industrial Automation and Controls
- **Subcategory:** Pneumatics, Hydraulics - Shock Absorbers, Dampers
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/a4a4xab-200-565-000n
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/a4a4xab-200-565-000n#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Cushioning:** Adjustable
- **Length:** 22.240" (564.90mm)
- **Stroke Length:** 7.874" (200.00mm)