Part Number: A24-QUF-P4S Manufacturer: Digi Category: RFIF and RFID Subcategory: RF Antennas Product URL: https://distyparts.com/product/a24-quf-p4s RFQ URL: https://distyparts.com/product/a24-quf-p4s#rfq Datasheet URL: https://static.distyparts.com/disty-files/datasheets/14/49/99/14499910-A24-HABUF-P5I-ND.pdf Summary: A24-QUF-P4S is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Digi and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: A24-QUF-P4S is a rf antennas from Digi. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Antenna Type: Wire Element Frequency (Center: 2.4GHz Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz) Mounting Type: Connector Mount Number of Bands: 1 Termination: U.FL (UMCC), IPEX MHF1 Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: Yes Image Available: No Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/digi Category Page: https://distyparts.com/category/rfif-and-rfid/rf-antennas Canonical URL: https://distyparts.com/product/a24-quf-p4s