# A24-QUF-P4S
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** A24-QUF-P4S
- **Manufacturer:** Digi
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** RF Antennas
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/a24-quf-p4s
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/a24-quf-p4s#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Antenna Type:** Wire Element
- **Frequency (Center:** 2.4GHz
- **Frequency Group:** UHF (2GHz ~ 3GHz)