Part Number: A24-P19NF-PP Manufacturer: Digi Category: RFIF and RFID Subcategory: RF Antennas Product URL: https://distyparts.com/product/a24-p19nf-pp RFQ URL: https://distyparts.com/product/a24-p19nf-pp#rfq Summary: A24-P19NF-PP is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Digi and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: A24-P19NF-PP is a rf antennas from Digi. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Antenna Type: Flat Panel Frequency (Center: 2.4GHz Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz) Gain: 19dB Number of Bands: 1 Termination: N Type Female Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: No Image Available: No Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/digi Category Page: https://distyparts.com/category/rfif-and-rfid/rf-antennas Canonical URL: https://distyparts.com/product/a24-p19nf-pp