# A24-P13NF
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** A24-P13NF
- **Manufacturer:** Digi
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** RF Antennas
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/a24-p13nf
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/a24-p13nf#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Antenna Type:** Flat Panel
- **Frequency (Center:** 2.4GHz
- **Frequency Group:** UHF (2GHz ~ 3GHz)