Part Number: A24-HBMM-P6I Manufacturer: Digi Category: RFIF and RFID Subcategory: RF Antennas Product URL: https://distyparts.com/product/a24-hbmm-p6i RFQ URL: https://distyparts.com/product/a24-hbmm-p6i#rfq Summary: A24-HBMM-P6I is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Digi and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: A24-HBMM-P6I is a rf antennas from Digi. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Antenna Type: Whip, Tilt Frequency (Center: 2.4GHz Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz) Gain: 2.1dBi Mounting Type: Connector Mount Number of Bands: 1 Termination: MMCX Male Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: No Image Available: No Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/digi Category Page: https://distyparts.com/category/rfif-and-rfid/rf-antennas Canonical URL: https://distyparts.com/product/a24-hbmm-p6i