# A24-HBMM-P6I
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** A24-HBMM-P6I
- **Manufacturer:** Digi
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** RF Antennas
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/a24-hbmm-p6i
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/a24-hbmm-p6i#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Antenna Type:** Whip, Tilt
- **Frequency (Center:** 2.4GHz
- **Frequency Group:** UHF (2GHz ~ 3GHz)