Part Number: A24-HASM-450 Manufacturer: Digi Category: RFIF and RFID Subcategory: RF Antennas Product URL: https://distyparts.com/product/a24-hasm-450 RFQ URL: https://distyparts.com/product/a24-hasm-450#rfq Summary: A24-HASM-450 is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Digi and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: A24-HASM-450 is a rf antennas from Digi. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Antenna Type: Whip, Tilt Frequency (Center: 2.4GHz Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz) Gain: 2.1dBi Height (Max): 4.500" (114.30mm) Mounting Type: Connector Mount Number of Bands: 1 Termination: RP-SMA Male VSWR: 2 Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: No Image Available: No Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/digi Category Page: https://distyparts.com/category/rfif-and-rfid/rf-antennas Canonical URL: https://distyparts.com/product/a24-hasm-450