# 900S8150
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 900S8150
- **Manufacturer:** Vessel Tools
- **Category:** Tools
- **Subcategory:** Screw and Nut Drivers
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/900s8150
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/900s8150#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Features:** Magnetic
- **Length:** 10.83" (275.0mm)
- **Size:** 8mm x 150mm