# 8339-832-B-25
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 8339-832-B-25
- **Manufacturer:** RAF Electronic Hardware
- **Category:** Boxes, Enclosures, Racks
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/8339-832-b-25
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/8339-832-b-25#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 1.500" (38.10mm)
- **Length:** 2.500" (63.50mm)