# 8331-1032-A-35
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 8331-1032-A-35
- **Manufacturer:** RAF Electronic Hardware
- **Category:** Boxes, Enclosures, Racks
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/8331-1032-a-35
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/8331-1032-a-35#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 1.281" (32.54mm)
- **Length:** 3.500" (88.90mm)