# 82NH-CBSA-3.75X4.25X0.8
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 82NH-CBSA-3.75X4.25X0.8
- **Subcategory:** RF Shields
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/82nh-cbsa-3-75x4-25x0-8
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/82nh-cbsa-3-75x4-25x0-8#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 0.800" (20.32mm)
- **Length:** 4.250" (107.95mm)
- **Ventilation:** Non-Vented
- **Width:** 3.750" (95.25mm)