# 82NH-CBSA-3.25X4.0X0.8
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 82NH-CBSA-3.25X4.0X0.8
- **Subcategory:** RF Shields
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/82nh-cbsa-3-25x4-0x0-8
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/82nh-cbsa-3-25x4-0x0-8#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 0.800" (20.32mm)
- **Length:** 4.000" (101.60mm)
- **Ventilation:** Non-Vented
- **Width:** 3.250" (82.55mm)