# 82NH-CBSA-2.0X4.25X0.8
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 82NH-CBSA-2.0X4.25X0.8
- **Subcategory:** RF Shields
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/82nh-cbsa-2-0x4-25x0-8
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/82nh-cbsa-2-0x4-25x0-8#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 0.800" (20.32mm)
- **Length:** 4.250" (107.95mm)
- **Ventilation:** Non-Vented
- **Width:** 2.000" (50.80mm)