# 82-CBSA-3.5X5.5X0.8
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 82-CBSA-3.5X5.5X0.8
- **Subcategory:** RF Shields
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/82-cbsa-3-5x5-5x0-8
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/82-cbsa-3-5x5-5x0-8#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 0.800" (20.32mm)
- **Length:** 5.500" (139.70mm)
- **Ventilation:** Non-Vented
- **Width:** 3.500" (88.90mm)