# 666-1.18-5/16X18-24.00-EL
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 666-1.18-5/16X18-24.00-EL
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/666-1-18-5-16x18-24-00-el
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/666-1-18-5-16x18-24-00-el#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 2.360" (59.94mm)
- **Length:** 24.000" (609.60mm)