# 5400BL15B100E
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 5400BL15B100E
- **Manufacturer:** Johanson Technology Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/5400bl15b100e
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/5400bl15b100e#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 4.9GHz ~ 5.9GHz
- **Impedance:** 50 / 100Ohm