# 5400BL14A0200T
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 5400BL14A0200T
- **Manufacturer:** Johanson Technology Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/5400bl14a0200t
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/5400bl14a0200t#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 4.9GHz ~ 5.95GHz
- **Impedance:** 50 / 200Ohm