# 534-2.36-3/8X16-SW
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 534-2.36-3/8X16-SW
- **Subcategory:** Knobs
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/534-2-36-3-8x16-sw
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/534-2-36-3-8x16-sw#rfq
- **Color:** Black
- **Diameter:** 2.360" (59.94mm)
- **Height:** 1.540" (39.12mm)