# 534-2.36-3/8X16-1.00-SW
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 534-2.36-3/8X16-1.00-SW
- **Manufacturer:** J.W. Winco
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Knobs
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/534-2-36-3-8x16-1-00-sw
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/534-2-36-3-8x16-1-00-sw#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Black
- **Diameter:** 2.360" (59.94mm)
- **Height:** 1.540" (39.12mm)