# 3600BL14M100T
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 3600BL14M100T
- **Manufacturer:** Johanson Technology Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/3600bl14m100t
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/3600bl14m100t#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/71/2-/11/712-1126-6-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 3.3GHz ~ 3.9GHz
- **Impedance:** 50 / 100Ohm