# 3550FB39C0050E
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 3550FB39C0050E
- **Manufacturer:** Johanson Technology Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/3550fb39c0050e
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/3550fb39c0050e#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 3.3GHz ~ 3.8GHz
- **Impedance:** 50 / 50Ohm