# 333.1-30-1000-A-ES
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 333.1-30-1000-A-ES
- **Manufacturer:** J.W. Winco
- **Category:** Boxes, Enclosures, Racks
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/333-1-30-1000-a-es
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/333-1-30-1000-a-es#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 2.680" (68.07mm)
- **Length:** 39.370" (1000.00mm)