# 3-S-23T-SN-24
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 3-S-23T-SN-24
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/3-s-23t-sn-24
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/3-s-23t-sn-24#rfq
- **Attachment Method:** Adhesive
- **Height:** 0.030" (0.76mm)
- **Length:** 24.000" (609.60mm)
- **Material:** Beryllium Copper
- **Operating Temperature:** -55°C ~ 121°C
- **Plating:** Tin
- **Type:** Fingerstock
- **Width:** 0.230" (5.84mm)